#1 2012-01-15 18:27:16

 Yago

User

3291787
Skąd: Hrubieszów
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 1
Punktów :   

Yago

Ehm... Witam wszystkich, oczywiście pragnąłbym podziękować za możliwość przebywania w Waszym gronie
Zwę się Bartek, lat mam już wystarczająco jak dla mnie, mieszkam w Hrubieszowie w woj Lubelskim (tak, jeszcze po polsku tu mówimy). Cóż mam powiedzieć jeszcze...

Zainteresowania- Muzyka, klimaty Fantasy (Bardzo mocno kocham Elfy (Elfickie kobiety oczywiście najbardziej) nawet Tolkienowskim Tengwarem pisać się nauczyłęm, i języka próbowałem <oczywiście z nie najlepszym wynikiem, alezawsze :>) Uwielbiam gry komputerowe, najbardziej RPG (seria Final Fantasy ma u mnie nr1) mmorpg - Guild Wars- najlepszy mmorpg jaki znam -6 rok prawie juz a nie nudzi mnie nadal (a kłóćcie się że L2 lepsze albo WOW to język pokazę:P )
Aiona liznąłem trochę, WoW'a L2 też... ale największy sentyment mimo wszystko mam do Mu Online zwłąszcza przez ludzi z którymi do tej pory dane mi było grać (daleko nie szukając: Cassius, Birdy, -Darek i Paulina -poznaliśmy się na Warka Mu -szkoda tylko że tuż przed zgonem serwera kilka ładnych lat się już znamy choć tylko raz się widzieliśmy pomyśleć że aż na pielgrzymkę musiałem jechać:P) No ale to o mnie ponoć ma być...
Z zainteresowań muszę dodać książki sf, fantasy, historyczne... Militaria i sztuki walki, (jakoś się złożyło że trenuję Taekwon-do ITF i należę do ,,OSW Strzelec'')
Muzyka -Rock, Heavy Metal, Power Metal, Gotyk, Reggae, (czego nie lubię nie napiszę bo zaraz mnie ukamienują pewnie niektórzy )
Cóż jeszcze mogę powiedzieć... Jaki jestem nie będę pisał, bo jeśli ktoś się tym zainteresuje to będzie wolał mnie poznać chyba?
zdjęcia... nie wiem jak dodać tutaj więc po prostu podam link do profilu na NK... Tak, podobno tu już oznaka lamerstwa, ale kij mnie to obchodzi - zawsze to jakiś kontakt ze znajomymi i przyjaciółmi

http://nk.pl/#profile/28533656

Jeśli ktos ma jakieś pytania to śmiało: albo tutaj, albo w grze - nick Barton (mój BK) lub Yago (MG-członek gildii)

Pozdrawiam wszystkich!

Offline

 

#2 2012-01-15 18:35:26

 Psychotata

User

1887298
Skąd: R@dom
Zarejestrowany: 2012-01-13
Posty: 45
Punktów :   

Re: Yago

Bardzo miło Cię poznać i życzę miłej gry ^^!

Offline

 

#3 2012-01-15 18:43:16

 Duszek

Assistant Master

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-01-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Yago

Czesc Yago i od razu 1 sugestia. 1 Char- 1 Czlowiek
Jestem upierdliwy^^ wybacz ale taki juz jestem.

Offline

 

#4 2012-01-15 21:49:51

Roza

Guild Master

Zarejestrowany: 2012-01-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: Yago

Witaj

Offline

 
Forum made by Maksiu & TampeR @ All Rights Reserved

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.husaria.pun.pl www.strazrepki.pun.pl www.finanse.pun.pl www.bloodyelite.pun.pl www.motofani-podkarpacie.pun.pl