#1 2012-01-19 20:54:05

 TampeR

Administrator

3873551
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2012-01-13
Posty: 49

...

Witam ,
Dzisiaj postanowiłem odejść z serwera....
Przyczyna? Troche śmieszna ,a otóż chodzi o to że Administracja ma graczy głęboko w swojej szanownej d****....
Hmm zastanawiam co teraz by tu porobić
Oczywiście możecie mnie spotkac na EpicMu na którym zawsze mnie spotkacie ;D Tutaj na forum też będe codziennie (postaram sie ^^)
Zawsze możecie się ze mna skontaktowac poprzez gg czy tez email lub jak Birdy przez facebooka poprzez dodanie mnie do znajomych ^^
Naprawde miło było z wami pograć ,jesteście wyjątkowi a takie cuś mało się zdarza ^^
Btw. Jesli tez stwierdzicie ze na was rownierz przyszedl czas (chodzi o opuszczenie serwa ) mozemy zrobić jakąś narade gdzie by się to przeniesc....
Ostatnimi słowy mówiąc....Jeżeli potrzebujecie pomocy z forum ,stronką etc. etc. śmiało piszcie ,postaram sie odpowiedziec na każdą wiadmosc wyslaną do mnie...
Co by tu jeszcze hmm....Aa juz mam ^^. Wogole wypowiedzcie się ponizej jak sie ze mną gralo ;D Co we mnie wam pasowalo a co nie ^^ Gdybym mogl prosic o pełna szczerosc to bardzo prosze ^^ Nie bojcie sie nie obraze sie ,wrecz przeciwnie ,bede mial do was szacunek za to ze potraficie powiedziec cos czlowiekowi prosto w oczy (no powiedzmy tak bo to dziala tak 
TWOJE OCZY --->MONITOR TWÓJ----->MONITOR MÓJ----->MOJE OCZY ;D )
A wiec jak co krytyka mile widziana... No to juz tyle (mam taką nadzieje ;D)
A wiec ja konczę...

Offline

 
Forum made by Maksiu & TampeR @ All Rights Reserved

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.77rgdh.pun.pl www.clanwars.pun.pl www.forkss.pun.pl www.my-fantasyonline.pun.pl www.bakugan-nevvestroja.pun.pl